A A A

Dnia 27.09.2019r. odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego.

 Po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłoniono następujące osoby do Zarządu SU:

Przewodniczący: Lewandowski Kamil kl. VIIIb

Zastępca przewodniczącego: Dawcewicz Łucja kl. Vc

Skarbnik: Lelewniewska Alicja kl. VIIa

Sekretarz: Krupa Klaudia kl. Vb

Członkowie: Gołaś Tymon kl. IV

                    Klincewicz Oliwia kl. IV

                   Kabała Agata kl. Va

                    Szymczak Dominika kl. Va

                     Majsterek Tomasz kl. Vb

                   Daniszewska Emilia kl. Vc

                    Łowczyk Artur kl. VIa

                    Rajska Kalina kl. VIa

                     Oryl Szymon kl. VIb

                     Ciołek Emilia kl. VIb

                     Gappa Kornelia kl. VIIa

                     Majewska Izabela kl. VIIb

                     Rębacz Marcel kl. VIIb

                     Jaworska Kornelia kl. VIIIa

                     Mindak Angelika kl. VIIIa

                     Karaś Olaf kl. VIIIb            

Opiekunem Samorządu Uczniowskiego został Pan Krypciak Przemysław.

Wszystkim kandydatom dziękujemy za udział. Głosującym za wysoką frekwencję,

a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

28 września odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego i opiekuna Samorządu. Oto wyniki:

PRZEWODNICZĄCA – ZABOROWSKA NIKOLA KL.VIIIB

Z-CA PRZEWODNICZĄCEJ – SĘDER DOMINIK KL. VIIIA

SKARBNIK – ZAKRZEWSKI FILIP KL. VB

SEKRETARZ – SZYSZKO MAJA KL. VIIB

CZŁONKOWIE: SZYMCZAK DOMINIKA KL. IVA             GÓJSKI OLIWIER KL. VIA

KABAŁA AGATA KL. IVA                         GAPPA ALICJA KL VIA

BERA MALWINA KL. IVB               RĘBACZ MARCEL KL. VIB

DUCZEK SZYMON KL. IVB           ŻEBROWSKA ALICJA VIB

DANISZEWSKA JULIA KL. IVC                     MINDAK ANGELIKA VIIA

DAWCEWICZ ŁUCJA KL. IVC                     JAWORSKA KORNELIA VIIA

ŁOWCZYK ARTUR KL. VA                                 ARMBORST MARCEL VIIB

SZYMCZAK ANTONINA KL. VA                       GÓRZYŃSKI JAKUB VIIIA

SOCHA DOMINIK KL. VB                               SZCZERBIK ORIANA VIIIB

OPIEKUNEM SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ZOSTAŁ PAN GRZEGORZ ŻOKOWSKI

               GRATULUJEMY!!!

Dnia 27.09.2013r. odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego.

 Po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłoniono następujące osoby do Zarządu SU:

Przewodniczący: Pawelecz Szymon kl. VIb

Zastępca przewodniczącego: Gappa Alicja kl. Va

Skarbnik: Gawryś Konrad kl. VIIa

Sekretarz: Szyszko Maja kl. VIb

Członkowie: Kwas Anna kl. IVa

                     Szukiewicz Wiktor kl. IVa

                     Bera Amelia kl. IVb

                     Drygalska Amelia kl. IVb

                     Wiśniewska Julianna kl.Va

                     Kiełczykowska Iga kl. Vb

                     Olszewski Igor kl. Vb

                     Kornas Lena kl. VIa

                     Mindak Angelika kl. VIa

                     Nędzak Mateusz kl. VIIa

                     Zaborowska Nikola kl. VIIb

                     Penger Martyna kl. VIIb

Opiekunem Samorządu Uczniowskiego został pan Marcin Spychała.

Wszystkim kandydatom dziękujemy za udział. Głosującym za wysoką frekwencję,

a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

 

WYNIKI KONKURSU

"KARTKA WALENTYNKOWA"

 

I MIEJSCE - KLASA VB

II MIEJSCE - KLASA IVA

KLASA VIA

III MIEJSCE - KLASA IVB

IV MIEJSCE - KLASA VA

V MIEJSCE - KLASA VIB

Podsumowanie punktacji klasowej po piątym konkursie:

I MIEJSCE - KLASA VA 90pkt

II MIEJSCE - KLASA VB 89pkt

III MIEJSCE - KLASA IVA 81pkt

IV MIEJSCE - KLASA IVB 75pkt

V MIEJSCE - KLASA VIB 72pkt

VI MIEJSCE - KLASA VIA 48pkt

M.Świderska

 

WYNIKI KONKURSU

„ZABAWA KARNAWAŁOWA”



I MIEJSCE  - KLASA Va
II MIEJSCE – KLASA IVa
KLASA Vb
III MIEJSCE- KLASA VIb
IV MIEJSCE – KLASA IVb
VI MIEJSCE – KLASA VIa

PODSUMOWANIE KLASOWEJ PUNKTACJI PO TRZECIM KONKURSIE:
klasa Va 81pkt
klasa Vb 68pkt
klasa VIb 65pkt
klasa IVa 65pkt
klasa IVb 60pkt
klasa VIa 32pkt
Małgorzata Świderska