A A A

Komisja rekrutacyjna dokonała analizy złożonych zgłoszeń i wniosków rekrutacyjnych.

Listy dzieci zakwalifikowanych do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego zostały wywieszone w oknie sali nr 1 (główny dziedziniec szkoły) oraz znajdują się w linkach poniżej. Zgodnie z Regulaminem rekrutacji w terminie do
3 kwietnia 2020r. do godz. 12.00 należy złożyć „Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do szkoły podstawowej”. Część z Państwa złożyła już ten dokument składając zgłoszenie lub wniosek rekrutacyjny. Pozostałych prosimy o dokonanie tego w wyznaczonym terminie rekrutacyjnym. Druki potwierdzenia woli są do pobrania ze strony szkoły – zakładka rekrutacja lub też wyłożone są w kartonie przy wejściu głównym do szkoły. Wypełnione druki można złożyć w skrzynce pocztowej zamieszczonej na „czerwonym” budynku lub przesłać skan/zdjęcie podpisanego dokumentu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po dokonaniu analizy dokumentów potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do szkoły podstawowej Komisja rekrutacyjna opublikuje listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych (regulaminowo do 6 kwietnia 2020r. do godz. 15.00).

Publikacja wyników rekrutacji na stronie www jest możliwa na mocy rozporządzenia MEN z dnia 25 marca 2020r. (Dz. U. 2020 poz. 530).

Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy pierwszej

Lista kandydatów zakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych