A A A

received 773797123030380 20200115 1049352677Dbając o bezpieczeństwo naszych uczniów w czasie zbliżających się ferii zimowych w dniu 13.01.2020r. odbyło się w naszej szkole spotkanie profilaktyczno-edukacyjne dla uczniów kl. I-III z reprezentantami Posterunku Policji w Jonkowie st. asp. Robertem Rubanik oraz mł. asp. Jarosławem Lewczyszyn. Tematem spotkania było "Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych". Spotkanie zorganizowała pani  pedagog Anna Szatkowska w ramach szkolnego programu profilaktyczno-wychowawczego. Policjanci przypomnieli o rożnych zagrożeniach czyhających na uczniów w trakcie ferii zimowych. Szczególnie skupili się na omówieniu z uczniami zasad bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów  i zabaw na świeżym powietrzu. Funkcjonariusze udzielili wskazówek jak bezpiecznie bawić się na świeżym powietrzu i jak zachowywać się na spacerach , wycieczkach rowerowych a w wypadku zmiany pogody podczas zabaw na śniegu i lodzie :).
Wszystkim wychowankom życzymy aby ferie zimowe opłynęły wesoło, zdrowo i bezpiecznie.

                                                                                                                  Sylwia Kowitz - Łońska