A A A

tn konkurs palst nagrody 1 20190612 1070697495W 2019 roku przypada 160 rocznica urodzin sir Artura Conana Doyle'a – szkockiego pisarza, twórcy postaci Sherlocka Holmesa. Z tej okazji MOK Jeziorany zorganizował Konkurs Plastyczny Historyjka Obrazkowa - Dzień z Życia Sherlocka Holmesa skierowany do dzieci przedszkolnych oraz szkół podstawowych. Koordynatorem konkursu w naszej szkole była pani pedagog Sylwia Kowitz-Łońska.

26 V 2019 r. o godz. 17.00 na skwerze przy ul. Kościuszki w Jezioranach odbyła się wystawa pokonkursowa wraz z ceremonią wręczenia nagród. Wystawie towarzyszył koncert zespołu In Taberna grającego muzykę z motywami celtyckimi i żeglarskimi.

Jury konkursowe wysoko oceniło prace uczniów naszej szkoły.

Laureatami w konkursie zostali:
W kategorii wiekowej uczniów klas I-III
I miejsce : Marek Kiczkajło

W kategorii wiekowej uczniów klas IV-VIII
I miejsce: Agata Segień

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

                                                                                                                                    Magda Kiczkajło

GALERIA ZDJĘĆ