A A A

15 listopada 2018 r. odbył się szkolny etap konkursu kuratoryjnego z języka niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się trzy uczennice naszej szkoły: Julia Kotowski z kl. VIIIb, Oliwia Bednarek z kl. VIIIa oraz Emilia Kotowski z kl. VIb.                          

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

                                                                                       Paulina Chojnacka - Dej

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Jonkowie

ma przyjemność zaprosić 3- osobowe zespoły uczniów z klas IV – VIII szkół podstawowych i placówek oświatowo – wychowawczych z terenu Warmii do udziału w

Międzyszkolnym Konkursie „LALKI W STROJU WARMIŃSKIM”.

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie prac przestrzenno – konstrukcyjnych w postaci 2 lalek: Warmianki i Warmiaka.

Zgłoszenia do konkursu należy dokonać do dnia 28 lutego 2019r. na adres mailowy szkoły spjTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w temacie wiadomości podając: „Konkurs „Lalki w stroju warmińskim”.

REGULAMIN KONKURSU

Serdecznie zapraszamy uczniów klas II – VIII do udziału w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny, który odbędzie się 21 marca 2019 r.. Wpisowe wynosi 9 zł. Wpłat należy dokonać do dnia 18.01.2019 r. u wychowawców (kl. II – III) lub u nauczycieli matematyki (kl. IV – VIII).

Zapisy uczniów kl. II – III przyjmują wychowawcy, zapisy uczniów klas IV – VIII przyjmują nauczyciele matematyki.

Liczymy na liczny udział w konkursie.

Szkolni organizatorzy

Barbara Augusiewicz

Monika Szot

We wrześniu  2018 r. pięcioro uczniów z klas siódmych i ósmych wzięło udział w zawodach I stopnia Olimpiady Matematycznej Juniorów.  Do zawodów II stopnia, które odbędą się 12 stycznia 2019 r. w Łomży zakwalifikowały się dwie uczennice z kl. VII b: Agata Segień i Marta Szyszko.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

                                                                                                                                           Barbara Augusiewicz

28 września 2018 r. po raz kolejny w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W ciągu tygodnia poprzedzającego egzamin dzieci przypominały sobie tabliczkę mnożenia. W piątek uczniowie kl. III-VIII przystąpili do egzaminu.

Ekspertami Tabliczki Mnożenia zostali:


Kl. III                                                                                             Kl. IV b

1. Nuzikowski Miłosz                                                                 1. Szeniawska Kaja

2. Dybich Maksymilian                                                               2. Kurylak Amelia

3. Olszewska Patrycja                                                                 3. Jałowiecki Hubert

4. Szczerbik Igor                                                                         4. Szewczuk Piotr

5. Burcz Matylda                                                                        5. Sęder Aneta

6. Kuchta Marceli                                                                       6. Duczek Szymon

7. Gałęski Karol                                                                          7. Krzyżewska Marta

                                                                                                    8. Mielczarek Mateusz

Kl. IV a                                                                                       9. Ickiewicz Aleksander

1. Michalska Aleksandra                                                            10. Dwulat Igor
2. Kordaczuk Jeremi                                                                   11. Zieliński Kacper
3. Kabała Agata                                                                          12. Bera Malwina
                                                                                                   13. Koziołek Maja


Kl. IV c                                                                                      Kl. Vb

1. Sapryka Cezar                                                                            1.Zakrzewski Filip
2. Ostaszewski Krystian                                                                2. Kiljańska Martyna
3. Babiej Nikola                                                                             3. Juchniewicz Oliwia                              

4. Marcinkiewicz Kamil                                                                4. Domzała Krzysztof
5. Dziouksza Dominik                                                                   5. Dziczek Michał
6. Koczan Damian                                                                         6. Kuboszek Oliwia
7. Szymański Kacper                                                                     7. Drygalska Amelia
8. Dawcewicz Łucja                                                                      8. Cygan Szymon
9. Giedziuń Michał                                                                        9. Rafałowicz Oliwier
10. Żochowski Bartłomiej                                                            10. Szyszko Michał
11. Daniszewska Emilia                                                               11. Pietrołaj Marcel

                                                                                                      12. Bera Amelia

Kl. V a                                                                             Kl. VI b

1.Szymczak Antonina                                                          1. Kiełczykowska Iga

2.Kapituła Mikołaj                                                               2. Olszewski Igor

3.Kwas Anna                                                                       3. Małaczek Hubert

4.Kaczmarczik Antoni                                                        4. Narwojsz Katarzyna

5.Markiewicz Michał                                                          5. Dybich Sandra

6.Zieliński Maciej                                                               6. Kotowski Emilia

7.Pięknik Angelika                                                             7. Rafalski Bartłomiej

8.Prusik Natalia                                                                  8. Prątnicki Igor

9.Snitkowski Wiktor                                                           9. Kułakowska Karolina

10.Rajska Kalina                                                                10. Majewska Izabela

11.Górzyńska Małgorzata

12.Garniewicz Franciszek                                                               KL. VIIb

13.Dziczek Marcelina                                                                1. Leszek Zuzanna

                                                                                                   2. Karaś Olaf

Kl. VI a                                                                                     3. Segień Agata

1.Gójski Oliwier                                                                        4. Gil Marzena

2.Gappa Kornelia                                                                      5. Szyszko Maja

3.Wiśniewska Julianna                                                              6. Szyszko Marta

4.Gajewska Bianka                                                                    7. Sidwa Amelia

5.Małysza Maciej                                                                     

                                                                                                      Kl. VIIIa

Kl. VII a                                                                              1.  Segień Michał                                                       

1. Jończyk Karolina                                                             2. Chodorowski Antoni

2. Kordaczuk Michał                                                           3. Sęder Dominik

3. Chalimoniuk Paweł                                                         4. Bednarek Oliwia

4. Leszczyński Aleksander                                                  5. Adamowicz Aleksandra

5. Nowakowska Karolina                                                    6. Ostrowski Maciej

8. Pawlikowska Maria                                                         7. Westerlich Alan

9. Dąbkowska Wiktoria                                                       8. Westerlich Sara

                                                                                             9. Bojanowicz Kacper

Kl. VIII b                                                                             10. Brzóska Dominika

1. Babile Patryk                                                                    11. Kiljańska Weronika

2. Piłat Jacek                                                                        12. Chrzczonowska Eliza

3. Uhryn Julia                                                                      13. Górzyński Jakub

4. Ostrówka Łukasz                                                             14. Dziczek Konrad

5. Kotowski Julia

6. Grodzka Aleksandra

7. Zaborowska Julia

8. Grodzka Natalia

9. Wąsik Zuzanna

10. Zaborowska Nikola

11. Sipowska Julia


Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Szkolni koordynatorzy:

Barbara Augusiewicz

Monika Szot