A A A

tn dsc06188 20190620 1183684987W tym roku uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbyło się w dwóch turach. O godzinie 9.00 na sali gimnastycznej spotkali się uczniowie klas 0 – III, ich rodzice oraz nauczyciele, natomiast o godzinie 10.00 klasy IV – VIII. Podczas apelu zostały wręczone świadectwa wyróżnionym uczniom oraz nagroda Wójta Gminy Jonkowo dla najlepszej uczennicy naszej szkoły – Oliwii Bednarek z klasy VIII a. Klasa III pożegnała się ze swoimi nauczycielami, szczególnie wzruszająco żegnając się ze swoją wychowawczynią. Kończące szkołę klasy ósme pięknie podziękowały nauczycielom za poświęcony im czas, przedstawiły krótką historię swojej edukacji w naszej szkole a także wybiegli na chwilę w przyszłość, prezentując inscenizację, w której przedstawili spotkanie absolwentów po 20 latach a także zatańczyli poloneza. Klasy siódme wręczyły im drobne upominki.

Po zakończeniu apelu wszyscy rozeszli się do sal lekcyjnych na ostatnie już w tym roku spotkanie ze swoimi wychowawcami.

GALERIA ZDJĘĆ